Hakkımızda

NF Evde Sağlık Merkezi, 1997 yılından itibaren radyoloji, laboratuvar, nükleer tıp, fizik tedavi, ilk yardım eğitimi, OSGB, poliklinik, ayaktan tedavi, yatarak tedavi ve özel hastane işletmeciliği dâhil olmak üzere sağlık sektörünün tüm alanlarında aktif hizmetlerin yanı sıra danışmanlık hizmetleri de vermiş sektörel ciddi bir birikim temeli üzerine kurulmuştur.
Merkezimiz, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.
Çalışanlarımız, İstanbul Sağlık İl Müdürlüğünce verilen çalışma belgelerine sahiptir. Diploma, sertifika ve yetkinlik durumları dikkate alınarak istihdam edilmektedir.
Sunduğu hizmetin hassasiyetinin farkında bir merkez olarak, çalışanlarımızın bilgi ve tecrübelerini güncel tutmak amacıyla periyodik hizmet içi eğitim seminerleri düzenlemekteyiz.
Çalışanlarımızın kendilerini yenilemesine imkân tanıyan bu eğitimler, aynı zamanda kurum içinde ciddi bir bilgi ve tecrübe paylaşımına da zemin hazırlamaktadır.
Liyakatin, ehliyetle birleştiği, güler yüzlü ve hizmet odaklı bir çalışma stratejisi takip etmekteyiz.
‘Kalbinizin attığı yerdeyiz’ mottosu, bu anlamda vizyon ve misyonumuzu net olarak ortaya koymaktadır.
NF Evde Bakım Merkezi, merkezi Ankara’da bulunan NF Uluslararası Sağlık Turizmi şirketinin İstanbul Şubesi olarak hizmete başlamıştır. Öte yandan İstanbul’da Evde Bakım Hizmetlerinde TURSAB üyesi bir turizm acentesi olmanın, vereceğimiz hizmetin nitelik niceliğini etkileyeceğine inanıyoruz.

Evde Sağlık Hizmeti
Randevu Al !!!
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?
× Evde Sağlık Randevu Alın
atasehir mobilyacilar maltepe mobilyacilar kartal mobilyacilar cekmekoy mobilyacilar sancaktepe mobilyacilar ahsap mobilyalar cafe mobilyasi kafe mobilyasi bahce mobilyasi ceviz masalar cafe sandalyeleri metal masalar kafe sandalyeleri