Evde Tamamlayıcı Tıp Hizmetleri

  • Kupa Tedavisi (Hacamat)
  • Ozon Tedavisi
  • Akupunktur Tedavisi
  • Sülük Tedavisi
  • Fitoterapi Uygulamaları

  TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI EVİNİZDE

  Modern tıbbi tedavilerin paralelinde Sağlık Bakanlığınca sertifikasyon eğitimleri verilen, Tıp fakültelerinde yeni bölümler olarak açılan son zamanların en popüler tedavi uygulamalarından biri de tamamlayıcı tıp uygulamalarıdır. Geleneksel tıbbi bilgi ve tecrübelerin modern tıbbi bilimler ile eşzamanlı olarak hasta tedavilerinde kullanılması son derece önemli bir adımdır.

  NF Evde Bakım Merkezi olarak hasta ve hasta yakınları tarafından talep edilen kupa, ozon tedavisi, sülük, akupunktur ve fitoterapi gibi Tamamlayıcı tıp hizmetlerini önemsiyoruz. Tamamlayıcı tıp uygulamalarında güven, liyakat ve tecrübe en önemli parametrelerdir. Merkezimiz bu hizmetleri, evinizde tecrübeli ve sağlık bakanlığından sertifikalı doktor/uzman doktorlarımızla sunmaktadır.

  Hasta tedavilerinde geleneksel tıbbi bilgi ve tecrübelerin modern tıbbi bilimler ile eşzamanlı olarak kullanılması son derece önemli bir adımdır.

  Detaylı bilgi için lütfen arayınız: (0212) 877 21 87 & (0539) 700 71 77

Tamamlayıcı tıp uygulamalarında güven, liyakat ve tecrübe en önemli parametrelerdir. Merkezimiz bu hizmetleri, evinizde tecrübeli ve sağlık bakanlığından sertifikalı doktor/uzman doktorlarımızla sunmaktadır.

..

Kupa Tedavisi (Hacamat) Hizmetleri

Kupa Tedavisi (Hacamat), omuz ve sırt, bel ve boyun ağrılarında, romatizmal ve kireçlenme sonucu oluşan ağrılarda ve aşırı yorgunluğun giderilmesinde etkilidir.

Ozon Terapi Hizmetleri

Ozon tedavisi, kanser tedavilerinde yardımcı tedavi olarak, astım, rinit gibi alerjik hastalıklarda, uyku bozukluklarında ve tüm enfeksiyon  tedavilerinde son derece etkilidir.

Fitoterapi Hizmetleri

Fitoterapi, migren ve baş ağrıları, kadın hastalıkları, aşırı kilo problemleri, mide ve bağırsak hastalıkları, şeker hastalığı gibi yüzlerce hastalığın tedavisinde etkilidir.

Evde Sağlık Hizmeti
Randevu Al !!!
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?
× Evde Sağlık Randevu Alın
atasehir mobilyacilar maltepe mobilyacilar kartal mobilyacilar cekmekoy mobilyacilar sancaktepe mobilyacilar ahsap mobilyalar cafe mobilyasi kafe mobilyasi bahce mobilyasi ceviz masalar cafe sandalyeleri metal masalar kafe sandalyeleri