Hasta Nakli Hizmetleri

   HASTA UYGUN ŞARTLANDA NAKLEDİLMELİ

   Hastanın bir yerden başka bir yere nakli hassas bir konudur. Bu naklin uzman kişiler tarafından özenle ve hastanın durumu dikkate alınarak yapılması da önemlidir.

   NF Evde Bakım Merkezi olarak, hastaneden taburcu edilen ya da şehir içi – şehir dışı nakli gereken hastalarımızı, sağlık personeli gözetiminde ambulansla evlerine ya da nakledileceği yere götürme hizmeti vermekteyiz.

   Hasta naklinin uzman kişiler tarafından hastanın durumu dikkate alınarak ve özenle yapılması önemlidir.

   Detaylı bilgi için lütfen arayınız: (0212) 877 21 87 & (0539) 700 71 77 

  Şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil hizmetlerinde,

  • Ambulans+Şoför
  • Ambulans+Şoför+Sağlık Personeli
  • Ambulans+Şoför+Sağlık Personeli+Doktor seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

  Online Randevu

  Dilerseniz bulunduğunuz yeri ziyaret ederek yüz yüze randevu oluşturulabileceği gibi online olarak da görüşme için randevu oluşturulabilmektedir.

  Sağlık Bakanlığı Onaylı

  Şirketimiz T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı, evde bakım merkezi lisansına sahip ve ülkemizin sağlık sistemine entegre bir kurumdur.

  Hastanızın Nakli Sorun Olmasın!

  Taburcu olan ve ambulansa ihtiyaç duyan hastalarınızı  hastaneden evinize ambulansla nakledin. Size bir telefon kadar uzaklıktayız.

  Evde Sağlık Hizmeti
  Randevu Al !!!
  Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?
  × Evde Sağlık Randevu Alın
  atasehir mobilyacilar maltepe mobilyacilar kartal mobilyacilar cekmekoy mobilyacilar sancaktepe mobilyacilar ahsap mobilyalar cafe mobilyasi kafe mobilyasi bahce mobilyasi ceviz masalar cafe sandalyeleri metal masalar kafe sandalyeleri