Hasta Refakatçi Hizmetleri

  HASTANIZIN YANINDAYIZ, KALBİNİZ FERAH OLSUN!

  Pandemi döneminde bir kez daha şahit olduk ki, hastalarımıza hastane ortamında refakat etmek son derece zor ve sıkıntılı bir durum. Gerek hastane enfeksiyonları, gerek hasta bakımı noktasındaki tecrübesizlik ve gerekse uzun süreli yatışlarda sosyal gerekçelerle refakat etmenin zorlaşması gibi bir çok faktör hasta refakatçi hizmetleri noktasında bir ihtiyacın oluşmasına neden oldu.

  Hastaya sağlık ve hasta bakımı eğitimi almış, yatan hasta psikolojisinden anlayan birilerinin refakat etmesi hasta ve hasta yakınları açısından önemlidir. NF Evde Bakım Merkezi olarak hastanelerdeki refakatçi hizmetini kurumsal kimliğimizle veriyoruz. Sağlık ve hasta bakım bölümlerinden mezun personellerimizi hizmet içi eğitimlere alıyor eğitimler sonrasında da hasta refakatçi hizmetlerinde görevlendiriyoruz.

  Gerek hasta bakımı noktasındaki tecrübesizlik ve gerekse uzun süreli yatışlarda sosyal gerekçelerle refakat etmenin zorlaşması, hasta refakatçi hizmetlerini bir ihtiyaç haline getirdi.

  Refakatçi hizmetlerimiz bebek, çocuk, yetişkin ve yaşlı her yaş grubundaki hastaları kapsamaktadır. Siz talep ettiğiniz müddetçe hastanızın yanı başında olmaya devam edeceğiz.

  Daha geniş bilgi için lütfen iletişime geçiniz: (0212) 877 21 87

Siz talep ettiğiniz müddetçe hastanızın yanı başında olmaya devam edeceğiz.

Hasta Refakatçiniz Profesyonel Olsun.

Hastalarınız, hastalarımızdır. Onları sadece, Sağlık Bakım Hizmetleri bölümünden mezun olmuş profesyonellere emanet ediyoruz.

Uzun Hastane Yatışları Düzeninizi Bozmasın!

Hastalarınızın uzun hastane yatışları sizin düzeninizi bozmasın. Kurumsal hizmet alın. Arayın sizin yerinize uzman elamanlarımız hastalarınıza refakat etsinler.

Refakatçiniz merhametli olmalı.

Refakatçi hizmetleri vermek özveri ister. Sabır ister. sevgi, saygı ister. Denetim ister, eğitim ister, merhamet ister.

Evde Sağlık Hizmeti
Randevu Al !!!
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?
× Evde Sağlık Randevu Alın
atasehir mobilyacilar maltepe mobilyacilar kartal mobilyacilar cekmekoy mobilyacilar sancaktepe mobilyacilar ahsap mobilyalar cafe mobilyasi kafe mobilyasi bahce mobilyasi ceviz masalar cafe sandalyeleri metal masalar kafe sandalyeleri