Organizasyonlar İçin Doktor | Hemşire | Ambulans Hizmetleri

  Özel | Kamu kurum ve kuruluşların, vakıf, dernek, odalar ve spor kulüplerinin özel gün ve gecelerde düzenledikleri organizasyonlarda görevlendirilmek üzere,

  • Hekim
  • Hemşire | ATT | Paramedik
  • Ambulans hizmetleri verilmektedir.

  ORGANİZASYONLARDA SAĞLIK TEDBİRLERİ GÜVEN VERİR

  Organizasyonlarda en az ambulans bulundurmak artık gerekli. NF Evde Bakım Merkezi olarak vakıf, dernek, odalar, spor kulüpleri, şirketler ve özel şahısların düzenledikleri tüm organizasyonlar için İstanbul içi ve/veya İstanbul dışı acil müdahale ekibi ve ambulans hizmetleri vermekteyiz. Ekiplerimiz başından sonuna kadar organizasyonu takip etmekte ve katılımcıların olası sağlık problemlerine en hızlı şekilde müdahale ederek, risk durumunu en düşük seviyede tutmaya çalışmaktadırlar. Böylelikle organizasyon ekibi, tüm katılımcılarının kendilerini daha güvenli hissedebilecekleri prestijli bir ortam oluşturmaları sağlanmaktadır.

  Vakıf, dernek, odalar, spor kulüpleri, şirketler ve özel şahısların düzenledikleri tüm organizasyonlar için İstanbul içi ve/veya İstanbul dışı acil müdahale ekibi ve ambulans hizmetleri vermekteyiz.

  Ayrıca genel müdürlükler, şantiyeler, siteler, plazalar, fabrikalar, imalathaneler gibi özellik arz eden tüm mekan ve işletmeler için de 7/24 hekim, sağlık çalışanı ve ambulans hizmetlerimiz mevcuttur. Unutulmamalıdır ki doktor, hemşire ve ambulansın bulunduğu her mekan hem güvenlidir, hem de güven verir.

  Bu hizmetimizden,

  • Sadece ambulans,
  • Ambulans + sağlık personeli
  • Ambulans + sağlık personeli + hekim seçenekleriyle faydalanabilirsiniz.

  Detaylı bilgi için lütfen arayınız: (0212) 877 21 87 & (0539) 700 71 77 

Hem tüm organizasyonlar hem de genel müdürlükler, şantiyeler, siteler, plazalar, fabrikalar, imalathaneler gibi özellik arz eden tüm mekan ve işletmeler için de 7/24 hekim, sağlık çalışanı ve ambulans hizmetleri sunuyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Ambulans ve Doktor Bulundurma Hizmeti Lüks Değildir.

Kapısında hekim, hemşire ve ambulansın beklediği her işletme, prestijli işletmedir. Dikkat çeker,güven duyar,güven verir.

Misafirlerinize Güven Hissi Verin!

Özel gün ve gecelerinizde, misafir ağırlayacağınız organizasyonlarda olası riskleri yabana atmayın. Sağlık personeli ve ambulans hizmetlerimizden yararlanın.

Özel Sağlık Sigortası Destekli

Alacağınız hizmetler varsa özel sağlık sigortanız tarafından karşılanmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Acil Çağrı Numaramız (0212) 877 21 87

Veya aşağıdaki e-posta formu aracılığıyla bize ulaşın

Bir iş günü içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Evde Sağlık Hizmeti
Randevu Al !!!
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?
× Evde Sağlık Randevu Alın
atasehir mobilyacilar maltepe mobilyacilar kartal mobilyacilar cekmekoy mobilyacilar sancaktepe mobilyacilar ahsap mobilyalar cafe mobilyasi kafe mobilyasi bahce mobilyasi ceviz masalar cafe sandalyeleri metal masalar kafe sandalyeleri